Logo
Logo

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Aktuální nabídka

Sport a zábava

Podívejte jaké možnosti zábavy v Campingu Rožnov najdete.
Více informací

školy

Pobyty pro školy

Přijeďte na školu v přírodě nebo školní výlet do Campingu Rožnov.
Více informací pro školy

akce

Akce v kempu

Akce konající se v areálu Campingu Rožnov.
Zobrazit akce

aktuality

Aktuality z Valašska

Sledujte jaké akce můžete navštívit během pobytu v Campingu Rožnov.
Kalendář akcí na ValašskuGrill srub - NOVINKA!

Nově jsme pro vás připravili místo pro setkání, srazy, meetingy, oslavy, porady a různé další akce - Finskou kotu s kulatým ohništěm - grilem. Kapacita srubu je 40 osob. Pro Vaši akci Vám zajistíme také kvalitní catering. K dispozici je také výčepní zařízení s lednicí.


  • Camping Areál
  • Camping Areál
  • Camping Areál

CAMP ROŽNOV - BESKYDY

otvírací doba
Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov - dovolená v Beskydech

Camping Rožnov se nachází na úpatí hory Radhošť v překrásné přírodě na území CHKO Beskydy. Turistická trasa vedoucí na Radhošť začíná přímo u campingu. Vrchol Radhoště je od campingu Rožnov vzdálen jen 8 kilometrů, Pustevny pak kilometrů 10.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Kultura a zábava
Největším lákadlem pro návštěvníky Campingu Rožnov je jistě Valašské muzeum v přírodě a také oblíbená Jurkovičova rozhledna. Bohatý program skanzenu probíhá prakticky po celý rok. Další kulturní akce se v letním období konají na náměstí TGM.
Sportovní aktivity
Poloha Campingu Rožnov je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku (horská kola lze zapůjčit v půjčovně rožnovského infocentra). Cyklostezka údolím řeky Bečvy vede přímo kolem kampu. V areálu lze využít půjčovny lehokol KMX, šlapacích autíček, elektrických motorek a čtyřkolek, nebo eurotrampolín. Sportovní hala s kurty na tenis, squash a bedminton je k dispozici ve vzdálenosti 200 metrů. Na své si také přijdou milovníci klasického lyžování. Upravená stopa z Pusteven vede přímo ke kempu. V okolí 15 kilometrů se navíc nachází 6 lyžařských středisek. SKI bus zastávka je ve vzdálenosti 300 metrů.
Volný čas
Přímo v areálu se nachází půjčovna šlapacích autíček a lehokol, elektrických motorek a čtyřkolek a také profesionální trampolíny. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště. Za pěkného počasí můžete využít koupaliště. Pro milovníky koní zařídíme projížďku na koních po Valašské krajině (nutná rezervace předem). S dětmi můžete navštívit lanové centrum Gibon park 150 metrů od campingu, pohádkové lázně, nebo se vydat lanovkou na Pustevny (zastávka autobusu se nachází přímo u kempu) a pak sejít po turistické trase přímo k campingu Rožnov. Trasa Pustevny, Radhošť, kemp. Pro turisty mířící do Rožnova pod Radhoštěm je Camping Rožnov ideální volbou pro dovolenou v Rožnově pod Radhoštěm. Díky své poloze budete mít Valašsko v okolí Rožnova pod Radhoštěm jako na dlani.

OBČERSTVENÍ A STRAVA

Restaurace s letní terasou

restaurace

V areálu Campingu Rožnov se nachází hospůdka s možností celodenního stravování (snídaně, obědy, večeře), příjemné posezení Vás čeká jak v útulné hospůdce, tak na letní terase. K pití je připraveno čepované pivo Radegast, Plzeň, točená Kofola či malinovka, káva, čaj a další nápoje. K zakousnutí si můžete dopřát hotová jídla dle denní nabídky, speciality z grilu.

Snídaňový bar

bufet

Ve snídaňovém baru si můžete dopřát kvalitní snídani po celý rok. Snídaňový bar je v provozu mimo hlavní sezónu.

CELOROČNĚ OTEVŘENO MÁME TAKÉ PRO KARAVANY

Pro karavanisty máme otevřeno po celý rok. K dispozici jsou elektrické přípojky, možnost načerpání vody a také vytápěné sociální zařízení se sprchama. Před příjezdem není potřeba telefonovat zda máme otevřeno, otevřeno máme skutečně po celý rok. Po příjezdu k recepci zašlete SMS ve tvaru: jméno příjmení, SPZ auta a termín pobytu na naše telefonní číslo a chvilinku vyčkejte než Vás budeme kontaktovat.

toalety

Pro větší komfort návštěvníků jsme rekonstruovali sociální zařízení.

Po celkové rekonstrukci se nyní nachází sociální zařízení pro stanaře a ubytované v chatkách a to jak toalety, tak sprchy. K dispozici je také sociální zařízení pro juniory s přizpůsobenými rozměry. V areálu se také nachází toalety a sprchy pro hendikepované. Karavanisté mají vlastní sociální zařízení na ploše pro karavany.
hřiště

Náš kemp je zaměřen na pobyty rodin s dětmi, nově máme v areálu dvě dětská hřiště.

Celý koncept Campingu Rožnov je zaměřen na pobyt rodin s dětmi. V našem areálu nechybí půjčovna šlapacích i elektrických autíček, trapolíny, xjump velmi oblíbená je minizoo s prasátky, ovečkami či kozlíkem. Nově máme v areálu také dětské hřiště. Ty jsou na rozmístěny na ploše u bazénu a před restaurací.

hřiště

Ke kempování patří neodmyslitelně také opékání a grilování.

V areálu kempingu se nachází jedno centrální ohniště s posezením. Nově jsme po areálu rozmístili čtyři zahradní krby s posezením. Rošty a opékací tyčky lze zapůjčit na recepci. Dřevěné uhlí lze zakoupit na recepci.

kuchynky

Ohřát své vlastní jídlo si můžete v nové kuchyňce.

Pokud si potřebujete ohřát své vlastní jídlo, nebo si uvařit čaj či kafe můžete využít nově rekonstruované kuchyňky. K dispozici jsou mikrovlné trouby, plotýnkové vařiče, rychlovarné konvice a také umývadla s teplou a studenou vodou.

Snídaně podáváme po celý rok!

Mimo hlavní sezónu podáváme snídaně v novém snídaňovém baru. V hlavní sezóně jsou snídaně podávány v restauraci.


  • Camping bar
  • Camping bar
  • Camping bar